HERADA BİZ - HERA'DA DAVET
HERADA BİZ

Özel davetlerin tasarım ve projelendirmesini büyük bir itina ile gerçekleştiren Hera’da Davet tecrübeli ekibi ile bütün detay ve en ufak ayrıntıları çözümlemekte kusursuz düğün, davet organizasyonlar sunmaktadır. Hera’da Davet işlerine olan bağlılığı, itinası, hassasiyeti ve detaycılığı ile tanınmaktan sonsuz gurur duymakla birlikte butik tarzında çalışan bir işletme olarak ‘düğün mimarı’ sloganıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Hem Türkiye çapında hem de uluslar arası platformlarda servis verebilme gücüne ve becerisine sahiptir. Oturma grupları, sandalyeler. bistrolar, ışıklı bar ve kokteyl masaları gibi ihtiyaç duyulan bütün ürünleri kendi bünyesinde bulunduran ve 1000m2’lik deposuyla, çok geniş bir ürün yelpazesi ve adedine sahip olup, tüm ekipmanların birinci eli olma avantajını müşterilerine sunmaktadır.

Temel ilke olarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyerek, yaratıcı tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatırlanacak günlere dönüştürmeyi amaçlamaktadır.